Listopad 2013

Lea Michele: 'Lea Michele’s Halloween Bash' Episode Stills

1. listopadu 2013 v 14:13 | Terýý |  Lea Michele l News

Jak jsem vás již dříve informovala, Lea byla jedním z hostů v pořadu Top Chef. Lea byla hostem pro Halloweenský speciál, který se vysílal 30. října :) pokusím se někde najít odkaz na stažení dílu a kdyžtak vám ho sem hned přidám, aby jsme se všichni mohli podívat na naší Leu :) Lea vypadá v dílu krásně, už jen díky fotkám a videu to dokážu říct už teď :) hrozně se mi líbí ten modro-černý outfit, co má Lea když přichází ke kuchařům a je představena moderátorkou :) pod fotkami naleznete promo video na epizodu :)

GALLERY LINK:
Lea Michele » Television » Top Chef » 'Lea Michele's Halloween Bash' Episode Stills [23x]
Lea Michele: OCTOBER 23 - CFDA/Vogue Fashion Fund Event

1. listopadu 2013 v 13:46 | Terýý |  Lea Michele l News

23. října se Lea zúčastnila fashion akce od časopisu Vogue. Lea vypadala naprosto božsky! :) měla nádherný světlý overal, krásný, vcelku masivní náhrdelník , bílé psaníčko, culík, naprosto božské líčení.. jen bych možná zvolila jiné boty, ale ty tolik vidět nejsou :) jsem ráda, že Lea začíná chodit na akce a začíná zas žít svůj staronový život :)

GALLERY LINK:
Lea Michele » Public Appearances » 2013 » OCTOBER 23 - CFDA/Vogue Fashion Fund Event [6x]


Lea Michele: GLEE - episode stills: 5x04 - A Katy or a Gaga

1. listopadu 2013 v 12:59 | Terýý |  Lea Michele l News

Tak po chvilce odmlčení vás zdravím :) jak jste si jistě již všichni přečetli - Claire* na tomto blogu částečně končí a bude zde přidávat už pouze Ashley Greene. Já díky tomu, že nemám ve čtvrťáku na blog tolik čas, tak si taky musím rozmyslet, které celebrity budu dál přidávat a jak to dál bude, ale zatím blog nekončí, to se nebojte :)

V tomto článku vám přináším dvě stillsky k nadcházejícímu dílu Glee, který uvidíme už příští týden! :) já osobně se na díl hrozně moc těším, protože je to díl, ve kterém budou písničky od Katy Perry a Lady Gaga a to jsou mé dvě opravdové favoritky, takže jsem opravdu zvědavá :) i podle ostatních stills vypadá díl moc zajímavě :) těším se především na písně Applause a Roar :) co vy, jak se těšíte na nadcházející díl? :)

GALLERY LINK:
Lea Michele » Glee » Season Five » Episode Stills » 5x04 - A Katy or a Gaga [2x]