Květen 2013

Ashley Tisdale: Candids from MAY 25

26. května 2013 v 11:55 | Terýý |  Ashley Tisdale l News

V první řadě ta největší informace - Ashley je zpět na blond! :)))) já osobně jsem moc ráda. Mě k Ashley prostě blond patří, takhle jí to opravdu moc sluší. :) hnědá jí také moc sluší, ale já přeci jen víc fandím té blond :) fotky jsou ze včerejška, 25. května. První set fotek je pořízený, když Ashley nakupovala s Chrisem v Trader Joe's v Toluca Lake. Ashley i Chris měli krásný outfit, oba dva vypadali skvěle a moc jim to vedle sebe slušelo. Líbí se mi tílko a čepice, co má Ash a tričko, co má Chris :) druhé candids už jsou společně i s Maui, kterou vzal náš pár na procházku po Toluca Lake. :) líbí se mi, jak se Ashley schovávala za malou Maui :) musí to být zlatý pejsek, vypadá opravdu krásně a spokojeně :)

GALLERY LINK:


GALLERY LINK:

Ashley Tisdale » Candids » 2013 » MAY 25 - Walking with Chris and Maui in Toluca Lake [28x]


Ashley Tisdale: Candids from MAY 23

26. května 2013 v 11:42 | Terýý |  Ashley Tisdale l News

23. května opět paparazzi pronásledovali Ashley. Je mi jí na jednu stranu líto, že skoro pokraždé, když je venku ať už jen na procházce, jsou okolo ní fotografové... ale na druhou stranu - neměli bychom pak o Ashley takový přehled a takovou spoustu candids, za což jsme my fanoušci na jednu stranu rádi ;) ale teď už k fotkám ze zmiňovaného čtvrtka. První série fotek je když se Ashley procházela s Chrisem po Toluca Lake, kde má Ashley svůj dům. Měla obyčejný outfit - tepláky, tílko, obrovskou šálu a červené sluneční brýle, které jí moc sluší :) Chris měl opravdu zajímavé tričko, vcelku dlouho jsem ho zkoumala :D druhý set fotek byl pořízen když Ashley s Chrisem opouštěli Trader Joe's také v Toluca Lake. A poté třetí a poslední set fotek, kde jsou jen tři je z chvíle, kdy Ashley vyzvedávala Chrise někde v LA. :) na jedné fotce je vidět, jakou měla hezkou čelenku, ta se mi moc líbí! :)

GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Candids » 2013 » MAY 23 - Strolling with Chris in Toluca Lake [19x]


GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Candids » 2013 » MAY 23 - Leaving Trader Joe's with Chris in Toluca Lake [31x]


GALLERY LINK:

Ashley Tisdale » Candids » 2013 » MAY 23 - Picking up Chris in LA [3x]


Lea Michele: Lea nominated at Teen Choice Awards 2013

26. května 2013 v 11:13 | Terýý |  Lea Michele l News

Před několika dny byly zveřejněny nominace na Teen Choice Awards 2013. Naše Lea je nominovaná, což je naprosto úžasné! Je nominovaná v kategorii - TV ACTRESSES COMEDY. Můžete pro Leu každý den hlasovat a to tak, že si otevřete tento odkaz, zaregistrujete se a můžete hlasovat. :) samotné předávání cen proběhne 11. srpna a přenos bude vysílat jak jinak než stanice FOX. :)

Naše Lea působí v Glee, tak podle mého názoru stojí za zmínku i to, že i další herec a Glee je nominované v jiných kategoriích. :) samotné Glee je nominované v kategorii TV Comedy, a poté je další herec z Glee - Chris Colfer (Kurt Hummel) nominován v kategorii TV Actor Comedy. Takže všichni šup hlasovat pro Leu, Glee i Chrise :)

Lea Michele: MAY 23 - 2013 LA Screenings Lot Party

26. května 2013 v 10:56 | Terýý |  Lea Michele l News

Ve čtvrtek 23. května se v Los Angeles konala Screenings party, kteoru pořádala televizní stanice FOX, na které se vysílá Glee, tudíž bylo trochu jasné, že se tam někdo z Glee objeví a my můžeme být jedině rádi, že zrovna Lea :) musím říct, že její outfit je oproti tomu, kteýr si vzala na akci den před touto hrozná změna. A upřímně řečeno - pro mě je to nejslabší a nejhorší outfit, jaký Lea zatím letos měla. To líčení bylo strašně tvrdé, vůbec se mi k Lee nehodí. Účes byl nemastní, neslaný. Šaty byli od Roberta Cavalliho, čekala jsem něco lepšího, ale dobrá, ty se ještě dají zkousnout, ale Lee vůbec nesluší. Jediné, co se mi na outfitu snad líbí jsou lodičky od Briana Antwooda. Omlouvám se za to, jak jsem k tomuto outfitu Lei kritická, ale mě se prostě nelíbí, vůbec. Uznejte sami, že na akci z předešlého dne vypadala o mnohem lépe. Ale tak... každý někdy šlápne vedle, proto už se těším, až přijde další akce a Lea tento svůj outfit určitě napraví :)

GALLERY LINK:
Lea Michele » Public Appearances » 2013 » MAY 23 - 2013 LA Screenings Lot Party [26x]


Lea Michele: MAY 22 - Aqua Star Pool By Estee Stanley

25. května 2013 v 2:06 | Terýý |  Lea Michele l News

Ve středu 22. května se Lea zúčastnila akce s názvem Aqua Star Pool. Jak to dělá, že vypadá tak božsky? Musím říct, že Lea vypadala naprosto úchvatně, troufám si říct, že je to zatím jeden z nejpovedenějších outfitů tohoto roku na společenských akcích. Lea měla i krásné líčení, vlasy a doplňky. Nemohla volit lépe :) co myslíte vy? Také se vám tak moc líbí? :) už je vcelku pozdě, takže jdu spát a zbytek novinek čekejte ráno, ještě jich pár zbývá :)

GALLERY LINK:
Lea Michele » Public Appearances » 2013 » MAY 22 - Aqua Star Pool By Estee Stanley [29x]


Lea Michele: MAY 21 - Lea and Cory at The Griddle Cafe

25. května 2013 v 1:36 | Terýý |  Lea Michele l News

21. května byla vyfocena Lea s Corym, když byli v The Griddle Cafe :) bože, jsou spolu tak nádherní! :) hrozně jim to sluší. Líbí se mi Coryho výraz na té fotce, co je v úvodce :) takový šibalský :) moc mu to slušelo, za poslední rok se změnil a všichni víme, že se z něj stal opravdu sexy chlap :) a teď k Lee. Ta je oblečená naprosto obyčejně, ale vypadá tak báječně! :) hrozně se mi v těch brýlích líbí :) měla krásné tílko a kraťasy :) zbožňuji tento pár :)

GALLERY LINK:
Lea Michele » Candids » 2013 » MAY 21 - Lea and Cory at The Griddle Cafe [29x]


Ashley Tisdale: MAY 21 - Grocery shopping with Chris at Whole Foods in Sherman Oaks

25. května 2013 v 1:15 | Terýý |  Ashley Tisdale l News

21. května byla Ashley nakupovat s Chrisem v Whole Foods. :) nejspíš je to hodně oblíbený obchod u celebrit, jak si tak všímám, nakupuje jich tam opravdu spousta :) Ashley i Chris vypadali báječně! :) hrozně se mi líbí, jak se Ashley oblékla :) volné a velké bílé tílko, šátek, brýle, kraťasy a moc pěkné páskové sandálky v hnědé barvě :) Chris vypadal taky skvěle, líbí se mi na něm moc to tričko s Americkou vlajkou :) oni jsou spolu vážně báječní :) už se těším na fotky z narozenin Ashley, jestli je bude slavit opět v Malibu na pláži, jako v minulých letech. Snad bude mít ještě hezčí fotky z letoška s Chrisem, než z loňska ještě se Scottem :)

GALLERY LINK:


Ashley Tisdale: MAY 20 - Out for a jog with her trainer Harley Pasternak in West Hollywood

25. května 2013 v 1:00 | Terýý |  Ashley Tisdale l News

Po týdnu jsem se rozhodla vám zas ukázat. Moc se toho neobjevilo, ale něco přeci jen :) toto jsou candids Ashley z 20. května, kdy ji paparazzi nachytali při tréninku (běhu) s jejím osobním trenérem Harleyem Pasternakem. Ashley na to, že cvičí a běží vypadá úžasně! Líbí se mi ta kombinace červené sportovní podprsenky a šedého tílka :) Ashley vypadá opravdu překrásně, očividně jí cvičení moc baví :)

GALLERY LINK:


Maturitní čas

23. května 2013 v 12:23 | Claire* |  Site & Info
Ahojte. Moc se omlouvám, že blog stojí, ale bohužel nemám čas přidávat. Do maturity mi chybí 5 dní a já furt nic neumím :( Takže mě prosím omluvte, ale jistě to chápete :) A všichni povinně v úterý a ve čtvrtek držte palce! :)

Melissa Benoist: GLEE - screencaptures: 4x17 - Guilty Pleasures

18. května 2013 v 20:18 | Terýý

Ne, že bych se nudila, ale měla jsem náladu se podívat na Glee a tak jsem rovnou udělala i další screeny :) tentokrát ze 17. dílů, který se jmenuje Guilty Pleasures. V tomto díle se pro postavu, kterou hraje Melissa (Marley Rose) nic závažného podle mě nestalo, kromě toho, jak skvěle zpívala Wanna Be jako Victoria Beckham a pak také poslední scéna s Jakem (Jacob Artist) - ta je úplně skvělá, Melissa je vážně skvělá herečka :) také vás musím upozornit, že tento díl mám sice v avi, ale kvalita scanů tomu neodpovídá a já nevím proč :/ tak snad ty další už budou kvalitnější, on celý díl je takový ne moc kvalitní i když se jen dívám. Tak uvidíme :)

GALLERY LINK:
Melissa Benoist » TV Series » Glee » Season 4 » Screencaptures » 4x17 - Guilty Pleasures [175x]