Duben 2013

Pár slov na omluvu...

28. dubna 2013 v 19:03 | Claire* |  Site & Info
Ahojte.. Mám tu pár informací na úvod.. Určitě jste si všimli, že tu aktivita z mé strany je velmi malá, ale vše má své důvody.. Hlavním důvodem je maturita, kterou dělám již tento týden.. 2.5 mi to začíná... sice zatím jen státně, ale stejně.. víte co, učení a tak.. školní maturitu mám až na konci května, ale 4. dělám přijímačky na vejšku, takže mi prosím všichni držte palce :) Zároveň to tady chtělo změnu.. upřímně mě už ten hnědý layout nebavil, takže jsem poprosila naší úžasnou Bebůš a vytvořila tento krásný jarní layout, ze kterého mám obrovskou radost.. :) Doufám, že es též líbí i Terýý :) Tímto Vás chci poprosit abyste mi drželi na maturu palce a po přijímačkách tu uvidíte pár novinek už i ode mě.. přece jen se budu muset od toho učení na profilovou maturitu také odreagovat :)

Ashley Tisdale: APRIL 23 - Arriving at LAX Airport with Chris French

27. dubna 2013 v 16:15 | Terýý |  Ashley Tisdale l News

V úterý 23. dubna se Ashley s Chrisem vraceli zpět do LA z Mexika, kde byli na svatbě Nikki Lee, kadeřnice naší Ash :) A musím říct jen toto - sakra, jakto, že jim to spolu tak sluší? :) na fotkách vypadají oba dva báječně! Ashley vypadá neskutečně! Krásné dlouhé šaty, klobouček i gladiátorky :) opravdu, tyhle candids mě naprosto uchvátily :) Chris vypadá taky skvěle, opravdu, nemám jim co vytknout a jsem ráda, že candids je tolik :)

GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Candids » 2013 » APRIL 23 - Arriving at LAX Airport with Chris French [104x]


Ashley Tisdale: APRIL 21 - Attending Nikki Lee's wedding in Cabo San Lucas, Mexico

27. dubna 2013 v 15:46 | Terýý |  Ashley Tisdale l News

Tak, po týdnu jsem opět tady :) omlouvám se, že blog nejede i přes týden, respektive minulý týden nejel, ale honíme známky před maturitama ve všem předmětech kde se to dá, všichni už jsou nervní z maturit a také z toho, že se po maturitách jako každý rok nebude stíhat učit nás, chudáky z nižších ročníků :D takže proto jsem v týdnu neměla čas, ale teď přichází mooooc dobrý týden :D do školy jdu jen v pondělí a úterý, středa volno, čtvrtek a pátek taky, takže to blog pojede :) a pak už to bude taky lepší, mám praxe ;) pak jen když se budou psát závěrečný známky a podobně, tak to tu zas bude nejspíš trochu váznout, ale uvidíme :)
V druhé řadě se omlouvám za špatnou kvalitu úvodky, ale v albu fotek nenajdete žádnou lepší, bohužel.
A teď už k samotné Ashley :) ta byla v Mexiku, kde byla na svatbě své kadeřnice ze salonu Nine Zero One, Nikki Lee :) byla tam samozřejmě se svým přítelem Chrisem Frenchem :) a jako vždy jim to spolu moc slušelo :) Ash měla fialové šaty a Chris typický oblek, ale bez saka :) fotky jsou v opravdu spatné kvalitě, ale aspoň nějaké :)

GALLERY LINK:


Ashley Tisdale: Candids from APRIL 18

20. dubna 2013 v 17:13 | Terýý |  Ashley Tisdale l News

18. duben strávila Ashley se svým přítelem Chrisem Frenchem :) na prvních fotkách je s nimi i Maui a Ashley má dokonalý outfit, strašně se mi líbí! :) a na druhých jde sama s Chrisem z restaurace, kam si zašli nejspíš na oběd :) vypadají spolu opravdu báječně. Ze začátku jsem si na Chrise nemohla zvyknout, ale postupem času si víc a víc myslím, že Ashley je vedle něho nejspokojenější, kdy vedle jakého přítele byla :)

GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Candids » 2013 » APRIL 18 - Shopping with Chris French and Maui in LA [10x]


GALLERY LINK:


Ashley Tisdale: Maxim May 2013 Issue - scans

20. dubna 2013 v 16:36 | Terýý |  Ashley Tisdale l News

Objevily se další scany z květnového Maximu, kde je několik stránek s naší Ashley :) ten photoshoot je výborný, Ashley je na něm přímo super sexy :) stejně tak i na fotkách, které se opravdu použily do magazínu. Podívejte se sami :)

GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Magazine Scans » 2013 » Maxim - May Issue [11x]


Ashley Tisdale: Candids from APRIL 16

20. dubna 2013 v 16:20 | Terýý |  Ashley Tisdale l News

A teď tu máme fotky z 16. dubna, kdy měla Ashley docela napilno :) fotek se objevilo spoustu, všechny je najdete v tomto článku :) Ashley měla s sebou svého pejska Maui, a měla nádherný outfit! Hrozně se mi líbí ty tygrované kalhoty! :) také jí moc sluší čepice - Ashley podle mě vypadá božsky :)

GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Candids » 2013 » APRIL 16 - Grabbing lunch at In-N-Out in Hollywood [16x]


GALLERY LINK:


GALLERY LINK:


GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Candids » 2013 » APRIL 16 - Out and about in LA [2x]


GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Candids » 2013 » APRIL 16 - Out and about with Maui in LA [6x]


GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Candids » 2013 » APRIL 16 - Leaving Free People with Maui in Hollywood [13x]


Ashley Tisdale: APRIL 14 - Leaving Rite Aid in Studio City

20. dubna 2013 v 15:09 | Terýý |  Ashley Tisdale l News

14. dubna paparazzi nachytali Ashley když odcházela z Rite Aid ve Studio City. Hrozně se mi líbí jak byla oblečená! To tričko Led Zeppelin je úžasné! :) a hrozně se mi tu líbí její vlasy, nespíš foukal vítr a udělal Ashley takovou pěknou hřívu na fotkách :) Ash ale nevypadá úplně nadšeně na fotkách, asi už má dost pronásledování paparazzi, což naprosto chápu.

GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Candids » 2013 » APRIL 14 - Leaving Rite Aid in Studio City [9x]


Ashley Tisdale: APRIL 12 - Leaving Aroma Cafe with Chris French in Studio City

20. dubna 2013 v 14:54 | Terýý |  Ashley Tisdale l News

Omluvte krátké komentáře, chci vše co nejrychleji přidat, jelikož mám v plánu začít přidávat jednu novou celebritu, protože galerie Ashley mi bude trvat ještě opravdu hodně dlouho (sakra, proč musí mít tolik fotek? :D) a nebo se do toho jednou opřu a donahraju jí brzy, uvidíme, ale chci začít přidávat Leu Michele, aby jste byli v obraze, protože jediný, o kom já v poslední době přidávám, je Ashley. O Melisse toho moc není, pokud nepočítám scany z Glee a stills, o Dianně to samé. Tak uvidíme, chtěla bych začít už dnes :) přeci jen zvládnu nahrávat jak Ashley, tak Leu, tak uvidíme :) teď už k fotkám - 12. dubna si Ashley zašla se svým přítelem Chrisem do Aroma Cafe, kde je také paparazzi nachytali při odchodu. Ashley měla šaty značky Free People a mě se moc líbí! Jsou hrozně zajímavé! :)

GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Candids » 2013 » APRIL 12 - Leaving Aroma Cafe with Chris French in Studio City [25x]


Ashley Tisdale: Scary Movie 5 LA Premiere - videos

20. dubna 2013 v 14:23 | Terýý

Po dlouhé době jsem opět tady. Omlouvám se, že nemám na blog teď moc času přes týden, ale mám spoustu věcí do školy, jelikož se blíží praxe, maturity a po maturitách jsou tři týdny a uzavření známek a doufat, že mě všichni profesoři pustí do čtvrťáku :D takže se vám dnes pokusím vše dodat :) v tomto článku pod perexem najdete několik videí z premiéry Scary Movie 5 s naší Ashley :)


Ashley Tisdale: Scary Movie 5 LA Premiere

12. dubna 2013 v 12:38 | Terýý |  Ashley Tisdale l News

Konečně! My fanoušci Ashley jsme na to opravdu čekali dlouhou dobu :) a konečně je to za námi a hlavně za Ashley :) premiéra jejího nejnovějšího filmu - Scary Movie 5. A musím říct, že Ashley nezklamala. Vypadala naprosto božsky! Měla opět vyžehlené své hnědé vlasy a k tomu měla nádherné šaty od Marie Lucie Hohan (online shop této návrhářky ZDE), lodičky Jimmy Choo, náušnice Dana Rebecca, prstýnek Graziela a psaníčko Tory Burch. Opravdu, nečekala jsem, že Ashley bude až tak nádherná, ale mile mě překvapila a opravdu na červeném koberci zažářila! :) samozřejmě ji na premiéru doprovázel její přítel Christopher French, který na ní byl neskutečně pyšný (a to si můžete povšimnout i na fotkách, jak se na ni dívá :) je to nádherné!) a také měl proč! :) Ashley si to hrozně užívala :) hrozně se mi líbí fotka, která je použita v úvodce, tam jsou naprosto dokonalý pár. :) na spoustě fotek je Ashley se svým kolegou a filmovým manželem Simonem Rexem :) myslím, že ti dva si spolu museli natáčení hrozně užívat, už jen podle toho, jak se spolu úžasně bavili na premiéře :) Ashley měla taky nově udělané nehty, které jsem málem zapomněla zmínit.. a ty byly naprosto dokonalé! Hnědé třpytky a na konci nehtů černá barva a na prostředníčkách znak Chanelu. Nehty se opravdu povedli, mě se moc líbí! :) co si myslíte vy o tom, jak se Ashley oblékla, o Chrisovi a jak se těšíte na film? :)

GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Events & Appearances » 2013 » APRIL 11 - Scary Movie 5 LA Premiere [616x]


GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Events & Appearances » 2013 » APRIL 11 - Scary Movie 5 LA After Party [18x]


EDIT: 14.4. - přidáno 301 nových fotografií z premiéry Scary Movie v LA!