Únor 2013

Vracím se zpět :)

25. února 2013 v 9:03 | Claire* |  Site & Info
Ahojte holky :) Jak se Vám stýskalo? :) Mě docela hodně, ale víte bylo toho teď moc a ještě toho moc bude :) Už mám za sebou ale maturitní ples a teď mě čeká už 'jen' ta hnusná maturita, kterou snad dám :D S plesem bylo hodně zařizování a jelikož pro mě pololetí důležité, tak jsem si dala od blogu pauzu a věnovala se učení, ale teď se však vracím, protože mi to tu hrozně chybí :( Chybí mi Ashley Greene a Amanda Seyfried :D Sice je pravda, že jejich fanstránky sleduju každej den, ale chybí to podělení se s Vámi o novinky :) A holky, musím se Vám pochlubit :D Já vím, že to je asi blbý, ale já si ten ples taaaak užila! :D Byl to upe nejlepší maturák! Měla jsem děsně krásný šaty! :) Pokud je chcete vidět tak zde a zde je fotka. Byl to nejlepší den! :)

Jenom ještě se Vás chci zeptat.. Chtěli byste už nějakou změnu tady? Nový layout? :) Pokud ano, tak napište návrhy s kým byste ho chtěli, do jakých barev a tak :) Docela by mě zajímal Váš vkus, styl a požadavky na zlepšení :) Takže jakékoliv návrhy na zlepšení přijímáme :)

Týdenní neaktivita - lyžák :-)

23. února 2013 v 9:28 | Terýý |  Site & Info
Jen stručně a rychle, abyste věděli :) celý tenhle týden jsem psala minimálně dvě písemky denně, takže jsem se neustále učila. Včera měla moje škola ples, takže... divočina :D jako vždy :D a dnes už jsem od 8 na nohou, balím a za chvíli odjíždím k autobusu a směr lyžák :) jsem na něm týden, takže příští týden v sobotu až přijedu vše doplním :) doufám, že vy si taky užijete následující týden :)

Samozřejmě chci poprosit affs, aby mě omluvila že neobíhám a pokud bude nějaká kontrola, tak i z ní :) děkuju :)

Ashley Tisdale: Instagram photos #15

17. února 2013 v 21:12 | Terýý |  Ashley Tisdale l News

A samozřejmě nesmějí chybět ani fotografie, které přidala Ashley na instagram :) tak tady jsou :) hrozně se mi líbí fotky malé Mikayly, které Ashley přidala rovnou tři, a to proto, že Mikayla měla tento týden narozeniny :)

GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Instagram photos » From Ashley [6x]


Ashley Tisdale: Candids from FEBRUARY 16

17. února 2013 v 20:58 | Terýý |  Ashley Tisdale l News

A opět candids, tentokrát už poslední s Ashley, také jsou ze včerejšího dne, tedy 16. února :) na fotkách je se svým přítelem Chrisem jak jsi šli pro kafe do Starbucksu a také jak přicházejí na oběd do Cafe Gratitude :) Ashley to moc sluší! :) opět na ní můžeme vidět kraťasy, krátké tričko a mikinu :) líbí se mi, jak na kelímkách ze Starbucksu je napsáno Chrisovo příjmení :)

GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Candids » 2013 » FEBRUARY 16 - Grabbing coffee at Starbucks in Malibu with Chris [16x]


GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Candids » 2013 » FEBRUARY 16 - Heading out for lunch at Cafe Gratitude in Venice [18x]


Ashley Tisdale: FEBRUARY 15 - Shopping with Maui at Planet Blue in Beverly Hills

17. února 2013 v 20:19 | Terýý |  Ashley Tisdale l News

A další candids s Ashley :) opravdu se jich objevilo hodně :) tentokrát z 15. února, kdy bylo očividně v LA teplo :) Ashley si vyrazila na nákupy se svou fenkou Maui do oblíbeného obchodu Planet Blue :) Ashley si oblékla kraťasy, žabky a krásné lososové tričko a samozřejmě sluneční brýle :) outfit se mi opravdu líbí, už abychom i my tady mohli nosit takovéhle lehké oblečení :)

GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Candids » 2013 » FEBRUARY 15 - Shopping with Maui at Planet Blue in Beverly Hills [40x]


Ashley Tisdale: Candids from FEBRUARY 14

17. února 2013 v 19:34 | Terýý |  Ashley Tisdale l News

Ashley si 14. února alias svátek všech zamilovaný (sv. Valentýna) opravdu užila :) paparazzi jí vyfotili hned třikrát :) první candids jsou z Toluca Lake, kam si Ashley zajela nakoupit do Trader Joe a paparazzi jí zastihli když odcházela :) měla na sobě opravdu moc povedený outfit! :) džíny a krásný bílý svetr s nápisem LOVE + černé žabky :) Ashley vypadala skvěle, outfit byl skvělý! :) druhé candids jsou už s Chrisem, kdy se sešli a přicházejí k Ashley domů :) Ash měla stejný outfit jako při odchodu z Trader Joe. A třetí candids jsou opět s Ashley a Chrisem, když si zašli na procházku po Hollywood Hills :) Ashley měla sportovní outfit, legíny, tenisky a růžové a bílé tílko a nesmám zapomenout na černou kšiltovku :) Chris vypadal taky skvěle. Doufám, že si spolu skvěle užili Valentýna :)

GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Candids » 2013 » FEBRUARY 14 - Leaving Trader Joe's in Toluca Lake [21x]GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Candids » 2013 » FEBRUARY 14 - Outside her house with Chris in Toluca Lake [9x]GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Candids » 2013 » FEBRUARY 14 - Hiking with Chris in the Hollywood Hills [68x]


Ashley Tisdale: Candids from FEBRUARY 13

17. února 2013 v 18:46 | Terýý |  Ashley Tisdale l News

Ve středu 13. února si Ashley zašla na nákupy do LF store :) měla na sobě povedený, pohodlný outfit :) oranžovou mikinu, legíny, valenky a svou bílou kabelku Céline. Samozřejmě nesměla chybět čepice a sluneční brýle :) outfit se mi moc líbil, hlavně ta mikina, i když oranžová není moje oblíbená barva, tak tento kousek je opravdu povedený! :) fotky jsou z příchodu i odchodu z nákupů :)

GALLERY LINK:


GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Candids » 2013 » FEBRUARY 13 - Leaving LF store after shopping on Robertson Blvd [6x]


Ashley Greene: FEBRUARY 15 - Leaving the Gym in Studio City, California

17. února 2013 v 17:51 | Terýý |  Ashley Greene l News

A 15. února si Ashley byla znovu zacvičit :) dává si poslední dny do těla, obdivuju jí, že to zvládá! :) opět měla tmavý outfit. Černé tričko s nápisem Pink Floyd a pod tím typuji sportovní červené tílko :) Ash měla také krásnou hnědou kabelku Chanel, kterou můžete na jedné fotce v galerii vidět v detailu :)

GALLERY LINK:
Ashley Greene » Candids » 2013 » FEBRUARY 15 - Leaving the Gym in Studio City, California [7x]


Ashley Greene: FEBRUARY 14 - Leaving the Gym in Studio City, California

17. února 2013 v 17:42 | Terýý |  Ashley Greene l News

14. února byl svátek všech zamilovaných - svatý Valentýn, a všichni víme, jak ho Američané prožívají :) Ashley ho pojala očividně jako já, sportovně. Byla si opět zacvičit v tělocvičně ve Studio City :) tentokrát měla tmavý outfit :) hrozně se mi líbí kabelka, jakou měla (a měla ji i včera) :)

GALLERY LINK:
Ashley Greene » Candids » 2013 » FEBRUARY 14 - Leaving the Gym in Studio City, California [10x]


Ashley Greene: FEBRUARY 13 - Leaving the Gym in Studio City, California

17. února 2013 v 17:30 | Terýý |  Ashley Greene l News

Ashley si byla 13. února zacvičit :) líbí se mi, že vždycky když odchází z tělocvičny tak je na ní opravdu vidět, že si dala opravdu do těla a v posilovně na sobě maká :) Ash měla krásný, růžovo-černý sportovní outfit a kšiltovku :) moc se mi Ashley na těchto fotkách líbí, obzvlášť ta fotka, kterou jsem použila na úvodku :)

GALLERY LINK:
Ashley Greene » Candids » 2013 » FEBRUARY 13 - Leaving the Gym in Studio City, California [22x]