Leden 2013

Ashley Tisdale: Candids from JANUARY 25

26. ledna 2013 v 22:00 | Terýý |  Ashley Tisdale l News

Další, pro mě opravdu moc hezké candids Ashley s Chrisem :) paparazzi je vyfotili včera, 25. ledna při nakupování v Hollywoodu :) vypadají spolu tak spokojeně! :) Ashley měla hrozně krásný outfit! Džíny, černé tričko a hlavně krásný "kabátek"! Ten je opravdu krásný! :) hezky barevný, líbí se mi i kožíšek na kapuce :) opravdu, tenhle kousek je skvělý! :) Chris vypadal také skvěle a oba měli pletenou, šedou čepici :) toto jsou snad první fotky z LA, kde vidím, že nesvítí sluníčko, ale jsou mokré chodníky, že pršelo. Opravdu jsem to snad ještě nikdy neviděla :D

GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Candids » 2013 » JANUARY 25 - Furniture shopping with Chris in West Hollywood [21x]


GALLERY LINK:


Ashley Tisdale: Scary Movie 5 - new still

26. ledna 2013 v 21:08 | Terýý |  Ashley Tisdale l News

Objevily se další stills k nadcházejícímu filmu Ashley - Scary Movie 5. Ashley vypadá na stills opravdu dobře a myslím, že jí i natáčení tohoto filmu bavilo! :) jsem moc zvědavá na výsledek, takže to bude asi první SM, na který se podívám, protože po shlédnutí scény teď nevím jestli z druhého, či třetího dílu jsem to zavrhla, protože to bylo opravdu nechutné :D

GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Movie Production » Scary Movie 5 » Stills [4x]


Melissa Benoist: JANUARY 24 - ELLE's Women in Television Celebration

26. ledna 2013 v 20:55 | Terýý

Melissa se objevila na další akci! :) jsem tak nadšená! :) od začátku roku je více fotek z akcí, než například candids, i když ty u Melissy nenajdeme vůbec, tak proto jsem tak ráda za tyto fotky :) ještě další plus - Melissa je na nich božská! :) zvolila obyčejné, černé upnuté kalhoty, černé lodičky, bílé tílko a černé sáčko :) vše doplnila o zlatý náhrdelník a musím říct - páni! Byla tak nádherná! :) jedny z nejlepších fotek, si myslím :)

GALLERY LINK:
Melissa Benoist » Events & Appearances » 2013 » JANUARY 24 - ELLE's Women in Television Celebration - Red Carpet [24x]


GALLERY LINK:
Melissa Benoist » Events & Appearances » 2013 » JANUARY 24 - ELLE's Women in Television Celebration - Inside [2x]


Troian Bellisario: Events from JANUARY 21

26. ledna 2013 v 20:15 | Terýý

Objevily se nové fotky z filmového festivalu Sundance. Obzvlášť na prvních je Troian opravdu krásná :) hrozně se mi líbí, jaký má Troian svetr, je opravdu zajímavý :) na prvních fotkách můžeme vidět i Jonathana Groffa, kterého můžete znát ze seriálu Glee jako Jessie St. Jamese :) ale to jen opravdu ti, kteří seriál sledují od začátku :)

GALLERY LINK:
Troian Bellisario » Events & Appearances » 2013 » JANUARY 21 - "C.O.G" Portraits - 2013 Sundance Film Festival [18x]


GALLERY LINK:
Troian Bellisario » Events & Appearances » 2013 » JANUARY 21 - MorningStar Farms ChefDance Presented By Wishclouds - Night 4 [1x]


Ashley Tisdale: Movie 43 LA Premiere & Green Housewives Screening Party

25. ledna 2013 v 23:30 | Terýý |  Ashley Tisdale l News

Ashley se od začátku roku zúčastnila už páté (a i šesté) akce! Jsem opravdu ráda, protože mám hrozně ráda takovéhle fotky, protože Ashley ve většině případů září :) a potvrdit si to můžete u těchto fotek! Ashley je na nich nepopsatelně nádherná. Outfit který zvolila je božský. Květovaný vršek, černý spodek (celý outfit je od Phillipa Armstronga) krásné a velmi zajímavé černé lodičky a nádherný culík s gumovou čelenkou. Outfit je vcelku opravdu jednoduchý, ale tak nádherný. Jsem z něj nadšená, Ash vypadá opravdu božsky. První fotky jsou z premiéry filmu Movie 45 (v češtině Mládeži nepřístupno) a druhé jsou z The Green Housewives Screening Party. Třetí jsou candids, když Ashley odchází z Chateau Marmont :)

GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Events & Appearances » 2013 » JANUARY 23 - Movie 43 LA Premiere [290x]


GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Events & Appearances » 2013 » JANUARY 23 - The Green Housewives Screening Party [32x]


GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Candids » 2013 » JANUARY 23 - Leaving the Chateau Marmont in West Hollywood [12x]


Ashley Tisdale: JANUARY 23 - Shopping at Planet Blue in Beverly Hills

25. ledna 2013 v 23:16 | Terýý |  Ashley Tisdale l News

23. ledna měla Ashley docela napilno :) dopoledne ji paparazzi sledovali při nakupování v Planet Blue a v následujícím článku se těště na dvě akce, které Ashley tento den večer navštívila! :) Ashley se na nakupování oblékla opravdu pohodlně :) oranžová mikina, legíny a černé valenky :) Ashley má opravdu krásnou vysportovanou postavu, takže si vážně může dovolit cokoli :)

GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Candids » 2013 » JANUARY 23 - Shopping at Planet Blue in Beverly Hills [20x]


Ashley Greene: Candids from JANUARY 24

25. ledna 2013 v 21:51 | Terýý |  Ashley Greene l News

Včera zas paparazzi řádili a vyfotili nám Ashley hned třikrát :) první candids jsou z příchodu na cvičení :) Ashley s někým telefonuje přes svůj bílý iPhone a vypadá, že má dobrou náladu :) má legíny na cvičení, kabelku Chanel a obyčejné, ale zároveň hezké sportovní oblečení :) moc se mi líbí ta kytička na legínách na levé noze :) druhé candids jsou z odchodu z cvičení, což myslím už komentovat nemusím :) a třetí jsou z Ethbaru v LA, kam si Ashley zašla pro drink :)

GALLERY LINK:
Ashley Greene » Candids » 2013 » JANUARY 24 - Heading to the Gym in Los Angeles [9x]


GALLERY LINK:
Ashley Greene » Candids » 2013 » JANUARY 24 - Leaving the Gym in Los Angeles [29x]


GALLERY LINK:


Ashley Greene: JANUARY 23 - Having a Dinner with her Brother in Beverly Hills

25. ledna 2013 v 21:04 | Terýý |  Ashley Greene l News

23. ledna si Ashley zašla na večeři se svým bratrem. Musím říct, že jsem z fotek přímo uchvácená! Ashley je na nich tak krásná! :) outfit má krásný, hrozně se mi líbí ta košile! :) a jak má krásné vlasy, opět! Bože, kéž bych takové také měla. Sice je mám o dost delší než Ashley, ale za to ne tak krásné.

GALLERY LINK:
Ashley Greene » Candids » 2013 » JANUARY 23 - Having a Dinner with her Brother in Beverly Hills [12x]


Ashley Tisdale: JANUARY 22 - Leaving the Margarita Mix Studios in Hollywood

25. ledna 2013 v 20:52 | Terýý |  Ashley Tisdale l News

Ashley byla v úterý 22. ledna opět viděna v Margarita Mix Studios, kde dabovala další díl seriálu Phineas & Ferb. Ashley očividne vůbec neměla náladu na paparazzi a já se jí vůbec nedivím. Také bych se nedokázala na ně pořád smát :D měla na sobě své sportovní boty, legíny a moc hezkou mikinu! :)

GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Candids » 2013 » JANUARY 22 - Leaving the Margarita Mix Studios in Hollywood [11x]


Melissa Benoist: JANUARY 21 - Kerrigan-Lowdermilk: West Coast Debut

25. ledna 2013 v 20:41 | Terýý

Melissa se v pondělí, 21. ledna zúčastnila akce Kerrigan-Lowdermilk: West Coast Debut. Akce se konala v Catalina Bar and Grill v Hollywoodu. Melissa vystoupila s písničkou Freedom, kterou s ní zazpívala herečka ze seriálu Modern Family - Sarah Hyland. Melisse to hrozně slušelo! :) video najdete pod perexem :)

GALLERY LINK:
Melissa Benoist » Events & Appearances » 2013 » JANUARY 21 - Kerrigan-Lowdermilk: West Coast Debut [7x]