Červenec 2012

Potvrzena účast na Comic Con 2012

3. července 2012 v 19:40 | Claire* |  Ashley Greene l News
Edward Cullen a Bella Swan mají hodně práce s ochranou své dcery Renesmee. Může někdo Voltuirovým vysvětlit, že není nesmrtelné dítě? To vše se uvidí, ale i s tak nabitým programem si vaši oblíbení upíři udělají čas pokud se jedná o Comic-Con. :)

Summit Entertainment dnes (3. července) oznámila, že Edward a Bella budou na tiskové konferenci "Breaking Dawn" v hotelu Hilton Bayfront od 11:00 h do 12:15 h. Ale Twilight není jen o nich a je tam spousta dalších oblíbených hvězd, např. Taylor Lautner, Peter Facinelli, Nikki Reed, Jackson Rathbone, Ashley Greene a Kellan Lutz. Také jako nováček tam bude Mackenzie Foy, která hraje mladou upírku Renesmee.

Breaking Dawn - Part 2 panel bude ve 12:45 PM PST (info zde)

Amanda Seyfried: Epic Trailer 2013

3. července 2012 v 16:53 | Claire*
EPIC u nás pojmenováno jako Království lesních střážců, je 3D akční adventura, ale i komedie, která odhaluje skrytý svět, který je jiný než ostatní. Od tvůrců Doby Ledové a Rio, tento film vypráví příběh o probíhající bitvě někde hluboko v lese mezi silami dobra a zla. Když se dospívající dívka ocitá magicky transportována do tohoto tajného vesmíru, musí se spolčit s určitou stranou aby zachárila svůj svět... a náš.
Amanda tam má svůj hlas propůjčený postavičce která mě je zatím ještě neznámá :D Až to zjistím, tak dám vědět :)

Ashley Greene: Nové video z konkurzu pro film (26. června)

3. července 2012 v 16:43 | Claire*
Tak tu mám něco z jiného soudku než obvykle fotografie :D JE to nahrávka ze zkoušky pro nový film :) Ashley se toho konkurzu zůčastnila 26. června, což není tak dávno :D Bohužel se mi ale nepodařilo zjistit na jaký film tento konkurz byl :(

Ashley Greene: JULY 02 - Filming CBGB in Savannah, GA

3. července 2012 v 16:37 | Claire* |  Ashley Greene l News
Tak dneska se zas natáčelo pro film CBGB a jako obvykle tu pro Vás mám pár fotek z natáčení :D Ash se mi tam moc nelíbí, ale není totak hrozné :))


GALLERY LINK:
Ashely Greene » Movie Productions » CBGB » On Set: Candids » JULY 02 - Fliming in Savannah, GA [012x]

Ashley Greene: Esquire USA [Brooke Nipar]

2. července 2012 v 19:02 | Claire* |  Ashley Greene l News
Tak v minulém článku jsme Vám přinesla nové scany z časopisu Esquire a mohli jste si tam všimnout nových fotek.. Ano, Ash nafotila nový photoshoot a právě teď ho tu pro Vás mám :) Mě se tento photoshoot velmi líbí :) Ash je na něm většinou ve spodním prádle a to líčení jí obrovsky sluší :) A v růžovočerné je velmi sexy :D A mám tu pro Vás nejen fotky, ale i video z focení a screeny z videa, takže určitě je na co koukat :))


GALLERY LINK:
Ashley Greene » Photoshoots » 2012 » Esquire USA [Brooke Nipar] [006x]

GALLERY LINK:
Ashley Greene » Screen Capturesv Photoshoots » Esquire Magazine 2012 [178x]


Zde je video, kde můžete vidět celkově upoutávku na Esquire.. Ashley tam je právě v zahradě z tohoto photoshootu, ale mimo Ash je tam i Nina Dobrev a další :) Určitě se podívejte :)

Návštěvnost (25.6. - 1.7.)

2. července 2012 v 18:17 | Claire* |  Statistics
Moc děkujeme za tak krásnou návštěvnost.. Pro někoho je 20 lidí za den málo, ale nám to dělá i tak radost.. Avšak doufáme, že se i na tu 100 za den dohrabem :D A ta neděle mi totálně vyrazila dech ♥ Nádhera! Moc děkujem :*

Pondělí: 16
Úterý: 18
Středa: 21
Čtvrtek: 11
Pátek: 9
Sobota: 26
Neděle: 56 ♥

Celkem: 157

Happy Birthday, Ashley!

2. července 2012 v 12:49 | Terýý |  Ashley Tisdale l News

Je tu 2. července a to znamená, že naše Ashley má narozeniny! :) dnes Ash slaví 27. narozeniny :) ten čas hrozně letí.. poprvé jsme ji mohli vidět už před dvanácti lety v seriálu Beverly Hills 90210, kde si zahrála jen malou roli, ale přeci :) v roce 2005 přišla její první velká role, a to role Maddie v seriálu "Sladký život Zaca a Codyho", ale i přes tuto roli se nedostala do podvědomí světa tolik jako o rok později, v roce 2006, když přišla její největší role Sharpey Evans v Muzikálu ze středí :) od té doby zná Ash skoro každý :) je skvělá herečka, zpěvačka, producentka i skladatelka :) tak přeji všechno nejlepší, ať je dál takto úspěšná a hodně štěstí se Scottem :)

Ashley Tisdale: JULY 01 - Out for lunch at In-N-Out Burger in Studio City

2. července 2012 v 12:11 | Terýý |  Ashley Tisdale l News

A teď už konečně něco aktuálnějšího. :) včera, 1. července byla Ashley nachytána paparazzi jak si kupuje oběd v In-N-Out restauraci ve Studio City. Ashley je na fotkách pouze v autě, tudíž nevidíme, co měla na sobě, takže nemůžu posoudit outfit.

GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Candids » 2012 » JULY 01 - Out for lunch at In-N-Out Burger in Studio City [9x]


Ashley Tisdale: JUNE 28 - Grabbing an iced coffee at Starbucks in West Hollywood

2. července 2012 v 11:43 | Terýý |  Ashley Tisdale l News

Ve čtvrtek 28. června byla Ashley spatřena jak si kupuje kávu ve Starbucksu v západním Hollywoodu. V ten samý den Ash napsala na svůj Twitter toto "In the recording studio...recording MUSIC ;)" v překladu to znamená, že byla v nahrávacím studiu a nahrávala hudbu. Můžeme se tedy těšit na nové studiové album? :) doufejme, že ano :)

GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Candids » 2012 » JUNE 28 - Grabbing an iced coffee at Starbucks in West Hollywood [66x]


Ashley Tisdale: JUNE 25 & 26 - On the Set of "Sons of Anarchy"

2. července 2012 v 11:06 | Terýý |  Ashley Tisdale l News

25. a 26. června jsme mohli Ashley opět spatřit při natáčení "Sons of Anarchy". Na prvních fotkách z 25. je Ashley na motorce. Mě se ty fotky strašně líbí, Ash tam vypadá přímo božsky a myslím, že to budou i skvělé scény :) a druhé, z 26. června jsou opět chyceny s motorkou, ale i Ash jak se připravuje na natáčení v županu :) mě se fotky moc líbí! :)

GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » TV Series » Sons of Anarchy » JUNE 25 - On the Set [109x]


GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » TV Series » Sons of Anarchy » JUNE 26 - On the Set [31x]