Červenec 2012

Návštěvnost (9.7. - 15.7.)

25. července 2012 v 20:14 | Claire* |  Statistics
Omlouvám s,e že vůbec nepřibývají novinky, ale to víte :D Já jsem pracovně zaneprázdněná a Terýý netuším kde je.. :)

Pondělí: 28
Úterý: 20
Středa: 15
Čtvrtek: 16
Pátek: 6
Sobota: 8
Neděle: 27

Celkem: 120

Gossip Girl - On the Set: JULY 19, 2012

21. července 2012 v 19:29 | Terýý

Ve čtvrtek, 19. července se nejspíš opět natáčelo :) na fotkách, kterých je zatím opravdu minimum můžeme vidět jen Blake (Serena). A to ještě ke všemu v županu, takže nevidíme ani žádný outfit :( škoda.. spíš si myslím, že toto paparazzi zachytili jako Blake, která přichází na natáčení, ale.. uvidíme :) alespoň něco :)

GALLERY LINK:
Gossip Girl » Season 6 » On the Set » JULY 19, 2012 [4x]


Gossip Girl - On the Set: JULY 17, 2012 - update!

21. července 2012 v 19:22 | Terýý

Aktualizace článku ohledně fotek z natáčení Gossip Girl 17. července :) objevilo se spoustu nových fotek a já z nich mám neskutečnou radost! :) Blake (Serena) to na všech fotkách tak moc sluší! :) také se na fotkách objevili nové tváře a to Penn (Dan) a Michelle (Georgina).

GALLERY LINK:
Gossip Girl » Season 6 » On the Set » JULY 17, 2012 [218x]


Ashley Tisdale: JULY 20 - Arriving at LAX Airport with Samantha Droke

21. července 2012 v 18:15 | Terýý |  Ashley Tisdale l News

Hned druhý den po akci "Project Pink" se Ashley se svou přítelkyní Samanthou Droke vrátili do Los Angeles. Ashley zvolila jako outfit na cestu oranžovou tuniku (nesnáším oranžovou barvu, ale páni, Ashley tento kouse opravdu sluší!), bílé kalhoty, černou kabelku a nejhezčí boty! Páskové, na způsob gladiátorek, černobílé od Chanelu. Musím říct, že ty boty mě naprosto uchvátily :)

GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Candids » 2012 » JULY 20 - Arriving at LAX Airport with Samantha Droke [55x]


GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Instagram photos » From Ashley [5x]


Ashley Tisdale: JULY 19 - Macy's and Puma "Project Pink" Launch

21. července 2012 v 17:57 | Terýý |  Ashley Tisdale l News

Ve čtvrtek, 19. července se Ashley zúčastnila akce "Project Pink" v New Yorku. Měla krásný outfit a hrozně jí to slušelo :) tričko s názvem projektu bylo jasnou volbou, světlé džíny s roztrženým jedním kolenem a krémové lodičky. Nemůžu nic vytknout, outfit se mi opravdu moc líbí :) i vlasy. Líbí se mi, že Ashley není ta celebrita, která si neustále vlasy barví a dělá různé účesy a mění jejich délku. Takhle je to k Ashley naprosto ideální :) pod perexem najdete video :)

GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Events & Appearances » 2012 » JULY 19 - Macy's and Puma "Project Pink" Launch [278x]
Ashley Tisdale: JULY 18 - Landing at JFK airport in NYC

21. července 2012 v 17:17 | Terýý |  Ashley Tisdale l News

Ve středu, 18. července vyfotili paparazzi naší Ashley na letišti JKF v New Yorku. Ashley letěla na akci Puma Project Pink, která se konala na Macys Herald Square. S Ashley do New Yorku cestovala její kamarádka Samanta Droke. Holky se fotily na letišti v LA i v letadle a Ashley je nahrála na Instagram, tudíž vám je přínáším také :) Ashley se oblíkla velmi obyčejně a pohodlně - tepláky do zvonu, volnou mikinu s nápisem Beverly Hills a žabky, a i přes to jí to velmi slušelo! :)

GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Candids » 2012 » JULY 18 - Landing at JFK airport in NYC [7x]


GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Instagram photos » From Ashley [5x]


Ashley Tisdale: JULY 17 - Step Up Revolution Los Angeles premiere

21. července 2012 v 16:43 | Terýý |  Ashley Tisdale l News

Konečně vám přináším fotky z premiéry Step Up 4 v Los Angeles! :) hrozně jsem se na tyto fotky těšila, protože mi bylo jasné, že Ashley na nich zazáří. A také se tak stalo! :) její přítel, Scott Speer, režisér snímku na ní může být víc než hrdý a pyšný zároveň :) a ona na něj také. Film bude mít podle mého názoru velký úspěch. Tak se necháme překvapit, jestli přijde i do našich kin a jak to s ním bude vypadat u nás :) ale teď už k samotné akci. První fotky jsou candids, na kterých je Ashley se Scottem, jak odjíždějí z jejího domu v Toluca Lake. A také první fotky, kde vidíme outfity na celou akci :) a musím říct.. dokonalé! Scott má sako, modrou košili a světle šedivou kravatu. Moc mu to sluší! :) a naše Ashley? To je bez komentáře! Nádherné bílé šaty, doplněné o černobílé psaníčko a černobílé boty se zebrovaným vzorem :) i doplňky co se týče prstenů a náramků podle mého k outfitu naprosto sedí, takže já Ashley za tento outfit dávám tu nejlepší známku :) fotek je opravdu dost, tak si je užijte :) videa najdete pod perexem :)

GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Candids » 2012 » JULY 17 - Leaving her house with Scott in Toluca Lake [113x]


GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Events & Appearances » 2012 » JULY 17 - Step Up 4 Los Angeles Premiere [333x]


GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Events & Appearances » 2012 » JULY 17 - Step Up 4 Los Angeles Premiere - After Party [7x]Ashley Tisdale: Candids from JULY 17

21. července 2012 v 15:36 | Terýý |  Ashley Tisdale l News

Zdravím :) tak zas po chvilce odpočinku je na čase vám sem přidat novinky :) tentokrát o Ashley Tisdale :) přináším vám candids z úterý, 17. července, kdy byla Ash spatřena a vyfocena hned čtyřikrát :) poprvé to bylo, když opouštěla dům jejích rodičů v Toluca Lake. Měla na sobě úbor ve kterém šla poté (jak vidíte na druhých candids) hned do tělocvičny Equinox cvičit :) outfit byl podle mě velmi nápaditý. Nápaditost tomu dodalo krátké tričko, které Ashley moc sluší, jelikož si to se svou postavou a opálením může dovolit :) třetí a čtvrté candids jsou z příchodu a odchodu Ash a jejího přítele Scotta do Sharky's Woodfired Mexican Grill opět v Toluca Lake. To už si Ashley vzala jiný top a boty. A i když předchozí tričko na cvičení a tenisky na cvičení vyměnila jen za obyčejné šedé tílko a žabky, moc jí to sluší! :) na Ashley i Scottovi je vidět, jak jsou spolu šťastní, konečně :) moc jim to přeju :)

GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Candids » 2012 » JULY 17 - Leaving her parents' house in Toluca Lake [12x]


GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Candids » 2012 » JULY 17 - Arriving at the Equinox Gym in West Hollywood [25x]


GALLERY LINK:


GALLERY LINK:


Ashley Greene: LOL: Laughing Out Loud - Movie Captures

19. července 2012 v 18:56 | Claire* |  Ashley Greene l News
Tak asi víte o co go :) V hlavní roly Miley Cyrus, která hraje dospívající dívku, Demi Moore která hraje její matku, Ashley Greene, Douglas Booth, Adam Sevani, Thomas Jane a Jay Hernandez. Pokud se chete o filmu dozvědět více, tak zde. Tento film bude k dispozici 31. července 2012 na Blue-Ray disku ($24,99) a DVD ($19,88). Disk bude obsahovat i speciální bonusy jako jsou behind scény nebo audio komentár s herci a další :) Já tu pro vás mám 350 screenů z filmu, tak doufám, že se na pár z nich podíváte :) Já osobně se na ten film velmi těším :)


GALLERY LINK:
Ashley Greene » Movie Productions » LOL: Laughing Out Loud » Movie Captures [350x]