Červenec 2012

KONTROLA, nebo spíše ROZDĚLENÍ affs!

30. července 2012 v 23:19 | Terýý |  Site & Info
I když se to nezdá, náš blog už je rozjetý nějaký pátek :-) a tak by se hodilo konečně rozdělit naše affs a vzít to rovnou jako kontrolu :-) rozdělení proto, že máme affs, ale jako skoro každý blog v dnešní době máme i sister site, kde zatím nemáme ani jeden blog, proto dáváme možnost vám, naše milé affs :-)

Proto prosím napište do komentářů:
1) JMÉNO
2) BLOG
3) A zde napiště buďto NORMAL, či SISTER :-)

Pokud se vás do sister přihlásí více, samozřejmě to s Claire* prokonzultujeme a vybereme si :-)

A teď ještě datum - naše mini kontrola a rozdělení affs bude trvat do 10. srpna! :-)

Ashley Tisdale: Candids from JULY 23, 24, 25, 27 & 29

30. července 2012 v 22:47 | Terýý |  Ashley Tisdale l News

Po dvoudenní pauze se opět vracím s novinkami, tentokrát jsem opravdu nechtěla dělat články zvlášť, protože novinek o Ashley je opravdu spousta. I když jsou to jen candids, není většiny fotek tolik, aby to stálo za samotný článek ;-) jinak se omlouvám, že tu nejsem každý den, ale i když jsou prázdniny a mám čas a jsem i doma, venku je krásně a tak si užívám počasí, rodinu a přítele jak jen to jde :-) ale teď už k Ashley.. dlouho jsem se dokopávala k tomuto článku, protože je opravdu dlouhý :-D a kdybych komentovala každý outfit a každé candids, které tu jsou, nikdo by ten článek zaprvé nedočetl a bylo by to úplně zbytečné :-) tudíž jen podotknu, že Ashley se oblíká prostě nádherně a že se mi hrozně líbí fotky se Scottem, na kterých má mou oblíbenou modrou Birkinku :) užijte si fotky :)

GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Candids » 2012 » JULY 23 - Filming the PSA for Puma's Project Pink in LA [14x]


GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Candids » 2012 » JULY 23 - Grabbing coffee at Starbucks in LA [7x]


GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Candids » 2012 » JULY 23 - Leaving the Arclight Theater in Hollywood with Scott [6x]


GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Candids » 2012 » JULY 24 - Leaving the Margarita Mix Studios in Hollywood [9x]


GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Miscellaneous photos » Ashley's Twitter photos [4x]


GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Candids » 2012 » JULY 25 - Heading to a meeting in Beverly Hills [39x]


GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Candids » 2012 » JULY 25 - Leaving a meeting in Beverly Hills [77x]


GALLERY LINK:
Ashley Tisdale » Candids » 2012 » JULY 25 - Arriving at the Equinox Gym in West Hollywood [77x]


GALLERY LINK:


GALLERY LINK:


Dianna Agron: JULY 23 - Shopping in Positano, Italy

28. července 2012 v 15:56 | Terýý

Druhý den po festivalu se Dianna vydala po nákupech do města :) údajně se říká, že si koupila v tomto obchodě boty, uvidíme, co je pravda :) Dianně to hrozně moc slušelo! Měla krásně barevné šaty, pěkně sladěný náhrdelník.. opravdu, tento outfit se jí opět povedl :)

GALLERY LINK:
Dianna Agron » Candids » 2012 » JULY 23 - Shopping in Positano, Italy [6x]


Ashley Greene: Behind-The-Scenes of Nylon Cover Shoot

28. července 2012 v 11:39 | Claire* |  Ashley Greene l News
Tak jsem to zase já :D Vidíte :D skončila mi práce a já mám plno času na to hledat novinky :D I když musím přiznat, že mi jich spoustu uteklo.. Teda ani ne o Ashley, tu přidávám pořád, ale o Amandě :D Na tu jsem kašlala teď, protože jsem sledovala pořád Ash a Teen Choice Awards a nějak sem Am úplně vypustilaz hlavy, ale doženu to :)) Teď tu pro vás mám novinky zas o Ashley :D Asi jste si všimli, že nedávno sjem přidávala scany z časopisu Nylon i nový photoshoot, který pro tento časopis nafotila. Teď tu pro vás mám video behind the scenes, kde si můžete všimnout jak probíhalo focení :) Jsou tam části, které se mi velmi líbili a dokonce mě i pobavili, ale tak to posuďte sami :)) Udělal jsem z toho videa i pár screenů, tak doufám, že se podíváte :)

COVER_ASHLEY_GREENE_051612_NTV_v6a_avi0065.jpg COVER_ASHLEY_GREENE_051612_NTV_v6a_avi0096.jpg COVER_ASHLEY_GREENE_051612_NTV_v6a_avi0213.jpg COVER_ASHLEY_GREENE_051612_NTV_v6a_avi0380.jpg

GALLERY LINK:
Ashley Greene » Screen Caputres » Photoshoots » Nylon 2012 [402x]


Dianna Agron: JULY 22 - 42nd Giffoni Film Festival

28. července 2012 v 2:21 | Terýý

Dianna se v neděli, 22. července zúčastnila 42. Giffoni filmového festivalu v Itálii. Musím říct, že jsem z fotek nadšená! :) Dianna je na nich přímo překrásná! Šaty jsou opravdu zajímavé, hrozně Dianně sluší. Krásně k nim sladila i botičky, jednoduché páskové sandálky. Na některých fotkách (skoro jako na všech akcích) má červené brýle a i na těchto fotkách se mi moc líbí :)

GALLERY LINK:
Dianna Agron » Events & Appearances » 2012 » JULY 22 - 42nd Giffoni Film Festival - Day 9 [178x]


GALLERY LINK:
Dianna Agron » Events & Appearances » 2012 » JULY 22 - 42nd Giffoni Film Festival - Inside [14x]


GALLERY LINK:
Dianna Agron » Candids » 2012 » JULY 22 - In Giffoni Valle Piana [21x]


Dianna Agron: Candids from JULY 19 & 20

28. července 2012 v 1:29 | Terýý

Po týdnu se vám tedy opět hlásím :) omlouvám se, ale opravdu nechci strávit každý den prázdnin sezením u počítače a blogováním. Takže jsem byla na výletech a dva dny u kamarádky na chatě s mým přítelem. Potřebovala jsem načerpat síly na srpen, ve kterém mám brigádu a začla jsem chodit do autoškoly, fuj :D ale už dost o mě, teď k osobě, o které je tento článek - Dianna Agron. V poslední době se o Dianně objevuje vcelku dost novinek, což je jedině dobře :) tyto fotky jsou candids z 19. a 20. července. První jsou zachyceny, když Dianna opouštěna Greek divadlo, a druhé jsou z druhého dne, kdy si Dianna vyrazila do Beverly Hills pro oběd s kamarádem. V oba dva dny Dianna oblékla stejný outfit - šaty s nepopsatelným vzorem :D nejsou ani ošklivé, ale ani hezké. Dianna měla už lepší outfity :)

GALLERY LINK:
Dianna Agron » Candids » 2012 » JULY 19 - Outside the Greek Theatre [6x]


GALLERY LINK:
Dianna Agron » Candids » 2012 » JULY 20 - Out for lunch at Villa Blanca in Beverly Hills [9x]


Ashley Greene: THE LOOK - Fashion and Twilight

27. července 2012 v 21:43 | Claire* |  Ashley Greene l News
Ahojté :) Tak dneska jsem byla naposledy v práci.. Jaká úleva :D Teď už jen výplata a jsem spokojená :D Takže ode dneška bych měla být více aktivní :)

Nevím jestli si pamatujete na článek, kde bylo sneak peak na THE LOOK? Ne?? Zde je pro připomenutí.. Laura Brown z čaospisu Harpers Bazaar (doufám, že to tak nějak píše) tak vyzpovídávala dívky a mezi nima byla i Ashley Greene a já tu teď pro vás mám samostatný interview :)) Ashley tam je úžasná a totálně jí obdivuju jak s podpatkama si tam šlape ten terén.. Každopádně závěr je nejlepší :) Mluví se tam hlavně o módě a oblečení, Twilight, ale také o Ash novém filmu Zjevení, které má vyjít 24. srpna :)


Ashley Greene: Nylon Outtakes & Teen Choice Awards 2012

25. července 2012 v 20:52 | Claire* |  Ashley Greene l News
Tak mám tu pro vás ten slíbený photoshoot.. Musím říci, že mě tento photoshoot moc nenadchnul.. Nevim no.. Ash se mi tam nelíbí tolik jako jinde, ale je pěkný, to se musí nechat. Rizhodně se na fotky podívejte.. Jinak k Teen Choice Awards.. :) Ashley na svůj twitter tweetla poděkování všem fanouškům kteří hlasovali v Teen Choice Awards. Ashley zvítězila v kategorii Choice Scene Stealer z ''Breaking Dawn: Part 1''. Jsem tak ráda, že zvítězila! Mám z toho takovou radost, jen škoda, že na samotné akci nebyla :(( Tak jsem se těšila na její outfitek :(

Děkuji všem, kteří pro mě hlasovali v TCA Scene Stealer. Jste neuvěřitelní fanoušci! Tak ráda bych tam byla. Miluju vás.


GALLERY LINK:
Ashley Greene » Photoshoots » 2012 » Nylon Outtakes [014x]

Ashley Greene: Magazine Scans of Nylon USA [August]

25. července 2012 v 20:32 | Claire* |  Ashley Greene l News
Po dlouhé době zas tu :) Jak už jsem psala.. Chodím do práce, vracím se večer, najím se, vykoupu a padnu únavou do postele, takže není čas skoro nic přidávat.. A kldyž už by se našel čas, tak nálada nějak chybí. Jsem totálně vyčerpaná z práce :D Ono se to nezdá, ale to ranní vstávání je tak těžké :D No dost o mě.. Zpět k Ashley :) Jak už víte nebo jste si všimli, protože jsem to sem psala několikrát, tak Ash je na obálce časopisu Nylon. Já tu pro vás teď mám krásné sceny o v dobré kvalitě.. Doufám, že se budou líbit a každou chvilkou přidám photoshoot z těchto scenů :)


GALLERY LINK:
Ashley Greene » Magazine Scans » 2012 » Nylon USA [August] [+009 new]

Návštěvnost (16.7. - 22.7.)

25. července 2012 v 20:16 | Claire* |  Statistics

Pondělí: 13
Úterý: 12
Středa: 25
Čtvrtek: 18
Pátek: 8
Sobota: 29
Neděle: 12

Celkem: 117